Aksesuvarlar

iPad Air 2 için Logitech Keys-To-Go taşınabilir klavye

Logitech, iPad Air 2 tablet için özel olarak tasarladığı yeni ince, bağımsız, her yere taşınabilir Logitech Keys-To-Go Bluetooth klavyesini 6.1 mm ve 180 gram ağırlığı ile kolayca çantanıza koyabilir, hatta ceketinizin cebine bile sığdırabilirsiniz.

iPad Air 2 taşınabilir klavye

Laptop’unuzdan alışık olduğunuz tuş dizilimiyle konforlu yazma deneyimine sahip Logitech Keys-To-Go’nun su geçirmez FabricSkin ile kaplanmış yüzeyi, düşmelere karşı koruma sunarken, kırıntılar tuşlar arasında birikmiyor ve sıvılar kolayca akıp gidiyor.

Logitech Keys-To-Go klavye fiyatı
Üç aya kadar batarya süresine sahip klavyenin tüm iPad ve iPad miniler için kırmızı, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. iPad Air 2 için tasarlanan Logitech Keys-To-Go taşınabilir klavye Aralık sonu Türkiye’de satışa sunulacak. Logitech Keys-To-Go tavsiye edilen satış fiyatı 69.99 Euro.

Logitech Keys-To-Go taşınabilir klavye özellikleri

  • Kolay taşınabilir: İnce ve hafif tasarımı ile Logitech Keys-To-Go ceketinizin cebinde veya çantanızda her yere taşınabiliyor.
  • Suya dayanıklı ve temizlenebilen FabricSkin: Su geçirmez FabricSkin ile kaplanmış yüzeyi, düşmelere karşı koruma sunarken, kırıntılar tuşlar arasında birikmiyor ve sıvılar kolayca akıp gidiyor.
  • Konforlu tuş dizlimi ve iOS kısa yol tuşları: Bluetooth özellikli ve iyi ayarlanmış tuş boşluklarıyla mükemmel bir yazma deneyimi sunarken, iOS kısayol tuşlarıyla da  laptop’unuzda alışık olduğunuz tuş dizilimini sağlıyor.
  • Şarj edilebilir pil ve pil kontrol göstergesi: Üç aya kadar pil süresine ve pil azaldığında uyarı veren göstergeye sahip.
  • Ölçüler: 242 mm x 137 mm x 6 mm
  • Ağırlık: 180 gram

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 43

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir