Aksesuvarlar

Xiaomi Mi Bunny çocuklar için akıllı saat

Farklı cep telefonu modelleri ve diğer cihazları ile dikkat çeken Çinli Xiaomi firması bugüne kadar Apple Watch ve diğer Android Wear tabanlı akıllı saatlerin karşısına bir ürün çıkarmamıştı. Firmanın bu alandaki ilk ürünü olan ve çocuklar için tasarlanan Xiaomi Mi Bunny akıllı saat anne ve babaların çocuklarını güvenle takip edebilmelerini sağlıyor.

Xiaomi Mi Bunny akıllı saat

Çocuklar için Xiaomi akıllı saat
Üzerindeki LED ekranda 8 bit sembollerin yer aldığı Xiaomi Mi Bunny akıllı saat dahili 4G SIM kartına sahip. Çocuklar bu akıllı saat ile önceden tanımlanmış olan cep telefonu numaralarına sesli mesaj gönderebiliyor ve acil arama yapabiliyorlar. Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı özelliklerini destekleyen Xiaomi akıllı saatin pil ömrü altı güne kadar çıkabiliyor.

Xiaomi akıllı saatin GPS fonksiyonu anne babaların ve çocuklardan sorumlu kişilerin saati takan çocuğun mekan konumunu sürekli izleyebilmelerini sağlıyor. Anne babalar akıllı telefonlarına kuracakları bir uygulama ile Mi Bunny akıllı saatin konumunu bir harita üzerinde diledikleri zaman takip edebiliyorlar. Belirlenen ev, okul ve benzeri güvenli bölgelerin dışına çıktığında Xiaomi Mi Bunny çocuk saati ebeveynlere bir uyarı mesajı gönderiyor.

Xiaomi çocuklar için akıllı saat

Üzerinde bir SOS acil durum tuşu da bulunan Xiaomi Mi Bunny akıllı saatin dikkat çeken diğer özellikleri arasında günlük aktivitelerin takibi ve uyku monitörü gibi fonksiyonlar da yer alıyor.

Android 4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm cihazlarla uyumlu olan Xiaomi Mi Bunny çocuk saati aynı zamanda iOS 8 ve üzeri işletim sistemini de destekliyor. Xiaomi Mi Bunny akıllı saatin silikon kayışı çocukların bileklerine uygun şekilde tasarlanmış.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir