Philips Android ses kayıt cihazı

29 Nisan 2016, 18:00 Gökalp Yağız

Benzer özellikler akıllı telefonlarda da bulunmasına rağmen dijital ses kayıt cihazları belirli bir kesim tarafından hâlâ yoğun olarak kullanılan elektronik ürünler. Android işletim sistemine sahip Philips SpeechAir ses kayıt cihazı tüm kayıtları 256 bit AES kriptolama ile koruyor.

Philips Android ses kayıt cihazı

Android ses kayıt cihazı
Dışarıdan bakıldığında bir akıllı telefona benzeyen Philips Android ses kayıt cihazında üç farklı mikrofon bulunuyor. Mikrofonlardan bir tanesi 360 derece kayıt teknolojisi ile toplantıları kaydetmeye yararken bir tanesi direkt özelliği ile ses kayıt teknolojisine ve MEMS özellikli bir diğer mikrofon da VOIP arama fonksiyonuna sahip.

256 bit AES koruma
Philips SpeechAir ses kayıt cihazı kaydedilen ses dosyalarını 256 bit AES kriptolama ile şifreleyerek koruyor. Böylelikle, özellikle gazetecilik gibi alanlarda kaynağın ve bilginin ciddi anlamda korunması sağlanıyor.

Philips SpeechAir Android ses kayıt cihazı 480 x 800 piksel çözünürlüklü IPS dokunmatik ekranı ile 16 milyon rengi destekliyor. Corning Gorilla Glass ekran darbelere ve çizilmelere karşı korumalı olduğu gibi aynı zamanda anti mikrobik yapısı ile dikkat çekiyor.

Philips ses kayıt cihazı

5 megapiksel çözünürlüklü bir kameranında yer aldığı Philips Android ses kayıt cihazı barkod okuma özelliği destekliyor.

Android 4.4.2 işletim sistemi üzerinde çalışan Philips SpeechAir ses kayıt cihazı Cortex A9 CPU 1.6 GHz çift çekirdek işlemciye, 1GB RAM belleğe, 16GB dâhili hafızaya ve WiFi ile Bluetooth kablosuz bağlantılara sahip.

1 Yorum yapılmış. Siz de yorum yazın.

  1. ramazan korkmaz 31 Ekim 2020 - 22:48 - Cevapla

    ses kayıtlarının isimlerini düzenleyebilmek için klavye göremedim. çok faydalı olur. sadece sıra numarasında, bir çok kaydı süzmek mumkun olmaz.
    saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

Yorum Ekle: