Aksesuvarlar

Philips BT2200 su geçirmez Bluetooth hoparlör

Philips su geçirmez hoparlör

Philips, yaz tatili dönemi yaklaşırken, tüketicilerinin tatilde hayatını kolaylaştıracak Philips BT2200 su geçirmez Bluetooth hoparlörü kullanıcıların beğenisine sundu. Sportif tasarımlı taşınabilir Philips BT2200 su geçirmez Bluetooth hoparlör ısıya ve suya dayanıklı olmasıyla fark yaratıyor.

Sağlam tasarım ve gelişmiş ses performansını bir arada sunan kablosuz Philips BT2200 su geçirmez hoparlörde hands free (eller serbest) çağrılar için entegre mikrofon  bulunuyor. Üründe ayrıca neredeyse tüm elektronik cihazlara kolay bağlantı sağlayan ses girişi de kullanımı kolaylaştıran diğer bir faktör.

Philips su geçirmez Bluetooth hoparlör su üstüne bıraktığınızda sizinle birlikte suyun yüzünde kalabiliyor. Dahili şarj edilebilir piliyle istediğiniz yerde müzik dinleyebileceğiniz ürünü, her yere taşımak için kendi askısını kullanabiliyorsunuz.

5 saatlik çalma süresi ve anti-clipping özelliği
Anti-clipping teknolojisi, pil düşük seviyede olsa bile müzikleri daha yüksek seste ve yüksek kalitede çalabilmenizi sağlıyor. BT2200 kablosuz hoparlörün anti-clipping özelliği yükselticiden geçerken müzik sinyalini izliyor ve pikleri yükselticinin aralığında tutuyor, böylece ses seviyesini etkilemeden kesilmelerin oluşturacağı ses bozulmalarını engelliyor.

Philips BT2200’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı  179,90 TL.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir