Aksesuvarlar

Sony’nin bugüne kadar ürettiği en ince dijital ses kayıt cihazı

ICD-TX50 sadece 6,4 mm inceliği ve 50 gram ağırlığı ile Sony’nin bugüne kadar ürettiği en ince ve şık dijital ses kayıt cihazı. Entegre klipsi ve okuması kolay OLED ekranı ile zarif görünüme sahipSony ICD-TX50, özellikle iş toplantıları için son derece ideal. Üç dakikalık pil şarjı ile bir saate yakın kayıt zamanı sunuyor. CD kalitesinde Doğrusal PCM veya MP3 formatında ses kaydı gerçekleştiriyor. 4GB dahili belleğin yanı sıra saklama kapasitesini yükseltmek için microSD bellek kartı yuvasına da sahip.

sony-dijital-ses-kayit-cihazi

Sony ses kayıt cihazı özellikleri
Okuması kolay OLED ekran ile dikkat çeken son derece parlak görünümü sayesinde ister toplantı odasında olsun isterse hareket halinde, beklenmedik bir anda aklınıza gelen fikirleri, en şık takım elbisenizin keskin hatlarında en ufak bir bozulmaya neden olmadan kaydetmenize olanak tanıyor. Ek güvenlik için gömlek cebine yerleştirildiğinde kayıt cihazını emniyet altına alacak entegre bir klips de bulunuyor. Yüksek kaliteli yerleşik stereo mikrofon ile bir sonraki büyük fikrinizi kayda geçirmenizi çok kolay hale getiriyor. Söyleşiler ve daha fazlası CD kalitesinde Doğrusal PCM veya MP3 dosyaları olarak kaydedilebiliyor. Sözlerinizin duyulması gerektiğinde optimum netlik için ‘Gömlek Cebi’, ‘Toplantı’ ve ‘Söyleşi’ de dahil olmak üzere toplam beş adet Scene Select modu bulunuyor.

Uzun süren toplantılarınız için 4GB bellek
4GB büyüklüğündeki cömert yerleşik bellek, en uzun konferans, toplantı veya beyin fırtınası oturumunu dahi kaydedebilmenize yetecek kadar geniş alan sunuyor. Kayıt zamanı, cihaza opsiyonel bir microSD bellek kartı takarak daha da artırılabiliyor.

Üç dakikalık şarj ile yaklaşık bir saat kayıt imkanı
Düşüncelerinizi bir an önce sözlere döküp kayıt altına almanız gerekiyorsa, USB üzerinden yapacağınız sadece üç dakikalık şarj ile pilinize yaklaşık bir saatlik kayıt için yetecek enerjiyi depolamanıza olanak tanıyor. Tam şarjlıyken, dahili lityum ion pil, MP3 dosyaları için kesintisiz 24 saat kayıt/çalışsüresi sunuyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir