Aksesuvarlar

Yeni kişisel antrenörünüz adidas miCoach

adidas miCoach kişisel antrenöradidas miCoach

adidas, sporcunun performansını ölçen, kaydeden ve bu bilgileri kablosuz olarak iPod / iPhone veya bilgisayara aktarabilen yeni kişisel antrenörlük teknolojisi adidas miCoach’u sporseverlerin beğenisine sunuyor.

adidas miCoach nasıl çalışıyor?
adidas spor ayakkabıların içine veya bazı modellerde miCoach için özel olarak tasarlanan tabana yerleştirilebilen adidas miCoach Speed_CELL, sporcuların toplam koşu mesafesi, depar sayısı, maksimum hız gibi verilerini kaydediyor. miCoach CONNECT sayesinde bu verileri iPod/ iPhone veya bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanızı sağlıyor. Aktarılan veriler sayesinde sporcular kendi potansiyellerini görme, önceki sonuçları ile karşılaştırma ve kendilerini geliştirme şansını yakalıyorlar.

adidas miCoach kişisel anterör

adidas miCoach kişisel anterör
Aynı zamanda bu verileri sosyal medya platformlarında paylaşma imkanı sunan adidas miCoach uygulamaları, sporcunun kendisini, arkadaşlarıyla veya verilerini daha önce paylaşmış dünyaca ünlü sporcularla karşılaştırma olanağı da sunuyor.

Sosyal ağlarda adidas miCoach verilerin paylaşımı
iPhone için App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen miCoach Football, miCoach Running ve miCoach Basketball uygulamaları sayesinde iPod/iPhone’a aktarılan verilerin, seçilen spor kategorisine göre analiz edilmesi ve sonuçlarının paylaşılması, sporcunun kişisel gelişimine yardımcı oluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir