Aksesuvarlar

Kaybolmayan akıllı cüzdan

Kaybolan bir cüzdan, içindeki paranın yanı sıra kredi kartlarını iptali ve diğer evrakların yeniden çıkartılması gibi pek çok sorunu da beraberinde getiriyor. Rotterdam orijinli bir ekip tarafından tasarlanan kablosuz teknolojili Ekster akıllı cüzdan kablosuz teknoloji sayesinde kaybolmuyor.

Kaybolmayan akıllı cüzdan

Bluetooth 4.0 üzerinden bir takip sistemine sahip olan Ekster kaybolmayan cüzdan, iOS ve Android uyumlu Protag uygulaması sayesinde sahiplerinin kaybolan cüzdanlarını kolayca bulmalarına imkan tanıyor. Cüzdan sahipleri cüzdanlarından belirli bir mesafeden daha fazla uzaklaştıklarında bir alarm ile uyarılıyor ve cüzdanı bıraktıkları zaman ve mekan bilgisi kendilerine ulaştırılıyor.

Kaybolmayan cüzdan

Ekster kaybolmayan cüzdanda bulunan alüminyum malzemeden kredi kartı bölmesi tüm sinyalleri bloke ederek verilerin çalınmasını ya da yakın mesafeden kopyalanmasını da engelliyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir