Aksesuvarlar

Nokia J Bluetooth Kulaklık

Nokia’nın yeni ve iddialı aksesuarlarından Nokia J kulaklık ödüllü tasarımı ve kolay kullanım özelliğiyle oldukça üst düzey bir deneyim sunuyor. Metalik gri rengi kullanıcılarına sunduğu üstün teknolojiyi yansıtıyor. Nokia J, kablosuz Bluetooth teknolojisi sunan tüm cihazlarla istediğiniz her yerde her zaman kullanılabilir.

Nokia J Bluetooth Kulaklık

Anında kullanıma hazır Nokia J kulaklık
Kulaklığı yuvasından çıkardığınızda otomatik olarak açılıyor ve bağlantı kuruluyor. Kullanım kolaylığı açısından bütün telefonlara uyumlu tasarlanan Nokia J, 5 saate kadar konuşma süresiyle aralıksız sohbete olanak tanırken bekleme süresi yuvasında durduğu sürece üç ay. Nokia J gürültü izolasyonlu kulak içi tasarımıyla üst düzey ses kalitesi sunuyor. Ortamın gürültü seviyesine göre otomatik ayarlanan ses seviyesi ve Dijital Sinyal İşlemci (DSP) gürültü giderici teknolojisiyle Nokia J, hiç olmadığı kadar net telefon görüşmeleri yapmayı sağlıyor.

Nokia J Kulaklık

Bluetooth ile eşleşme, batarya ve bağlantı durumunu haber veren sesli uyarı sistemi, kullanıcıların asla yarı yolda kalmamasını sağlıyor. Aynı anda iki cihaza birden bağlanmak için gelişmiş çok katlı nokta özelliği ve ortamdaki ses seviyesine uyum sağlayan otomatik ses seviyesi kontrolü de öne çıkan özellikler arasında.

Nokia J kulaklık fiyatı
Nokia J Kulaklık’ın tavsiye edilen perakende satış fiyatı 249,90 TL.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir