Aksesuvarlar

Dünyanın en küçük plakçaları

Pikap yani plakçalar yeniden moda haline geldi. Eskiye ait bu müzik dinleme cihazı tasarımı ve teknik yapısı itibariyle günümüz müzik dinleme cihazlarından farklı ve nisbeten daha büyük yer kaplıyor. Ancak dünyanın en küçük plakçaları olma iddiasına sahip olan RokBlok plak dinleme keyfini son derece kolay ve zahmetsiz hale getiriyor.

Son derece pratik ve sade yapıya sahip RokBlok’u plağın üzerine yerleştirmeniz yeterli. Dâhili hoparlörleri ile gayet iyi bir ses kalitesi sunan RokBlok portatif plakçalar ile sevdiğiniz şarkıları Bluetooth üzerinden dilediğiniz cihaza göndererek daha yüksek ses ile dinleme imkanına sahipsiniz.

5 cm x 10 cm ölçülerine sahip yeni plakçalar ile herhangi bir düz yüzey üzerinde plaklarınızı rahatlıkla dinleyebilirsiniz. RokBlok 33’lük ve 45’lük plakları çalabiliyor. USB şarj cihazı ile birlikte gelen cihazı satış sitesinden 99 dolar fiyatla satın almak mümkün.

Kitaplarım & Yazarlarım - İlhan Engin Kitap Blog
2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 47

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir