Aksesuvarlar

Sony PCM-D100 ses kayıt cihazı

Sony PCM-D100 ses kayıt cihazı

Sony’nin yüksek çözünürlüklü kayıt cihazı, müzikal etkinliklerinden tiyatro performansları veya haberciliğe kadar her alanda kullanıcının beklentilerine cevap veriyor.

PCM-D100 ses kayıt cihazı özellikleri
Geleneksel 24 bit D/A dönüştürücülerle kıyaslandığında PCM-D100 ses kayıt cihazı rakipsiz hassaslıktaki ses üretimini sunmak için benzersiz bir 32 bit dönüştürücü kullanıyor. Ancak dijital kayıt cihazını etkileyici kılan öğeler yalnızca cihazın içindeki çalışma sisteminden ibaret değil; yüksek kaliteli hafif alaşım gövde ve iki adet döner stereo mikrofon kapsülü, ses sektöründe Sony’den beklenen yüksek kalite standardını karşılıyor.

Sony ses kayıt cihazıSony ayrıca PCM-D100 ses kayıt cihazının yüksek hassasiyete sahip kondansatörlü mikrofonları için özel olarak tek yönlü yeni 15 mm kapsüller geliştirmiş. Bu kapsüller, kullanıcıların cihazın ses toplama aralığını birkaç kişilik küçük toplantılardan çok sayıda müzisyenin bulunduğu konser salonlarına kadar her ortama optimum şekilde uyarlayabilmesini sağlıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir