Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy J1

Samsung’un uzun zamandır hakkında söylentiler ve dedikodular dolaşan modeli Samsung Galaxy J1 nihayet resmi olarak duyuruldu. Android 4.4 işletim sitemli Galaxy J1 cep telefonu 4.3 inç WVGA ekran, 1.2GHz çift çekirdek işlemci, 512MB RAM bellek ve LED flaş destekli 5 megapiksel otomatik netlemeli kamera özelliklerine sahip.

Samsung Galaxy J14 bit işlemcili Samsung Galaxy J1
TouchWiz UI kullanıcı arayüzü ile Android 4.4 KitKat işletim sistemine ve 64 bit çit çekirdek Marvell işlemciye sahip olan Samsung Galaxy J1 akıllı telefonun dikkat çeken diğer özellikleri arasında çift SIM kartı yuvası, 2 megapiksellik ön kamera, 1850 mAh kapasiteli pil, 3G, Wi-Fi, Bluetooth, 4GB dahili hafıza, microSD kart yuvası ve GPS fonksiyonu bulunuyor.

Samsung Galaxy J1 Android cep telefonuGalaxy J1 renk seçenekleri
Yazılım içeriği açısından bakıldığında ise Samsung Galaxy J1 akıllı telefonda ultra güç tasarruf modunun ve avuç içi ile selfie fotoğraf çekimi özelliklerinin yer aldığını görüyoruz. Şu an için Galaxy J1 satış fiyatı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Samsung Galaxy J1 cep telefonu beyaz, siyah ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir