LG G Flex 2 CES 2015 Fuarı’nda tanıtılıyor

8 Aralık 2014, 16:36 Gökalp Yağız

CES 2015 Fuarı’na bir ay kadar zamanın kaldığı bugünlerde yeni modellerin haberleri ve söylentileri artmaya başladı. Fuar yaklaşırken hakkında söylentiler dolaşmaya başlayan bu modellerden biri de P-OLED ekranlı LG G Flex 2 akıllı cep telefonu.

LG G FlexLG G Glex

LG’nin kavisli ekrana sahip G Flex cep telefonunun yeni versiyonunu 2014 yılı sona ermeden tanıtacağı düşünülüyordu ancak görünen o ki yeni cihaz yeni yılda tanıtılacak. Kavisli ekranlı LG G Flex 2 akıllı telefonun 2015’in ocak ayının ilk haftasındaki tanıtımı ile ilgili tüm ayarlamaların tamamlandığı söyleniyor.

LG G Flex 2 kavisli telefon özellikleri
Söylentilerdeki detaylara bakılırsa, serinin bir önceki modeli ile yeni LG G Flex 2 akıllı telefon arasında büyük farklar olmayacak. Kavisli yapıya ve yuvarlak hatlara sahip P-OLED ekranın kullanılacağı LG G Flex 2 akıllı cep telefonunun ekran boyutlarının daha düşük ancak piksel çözünürlüğünün daha yüksek olacağı ifade ediliyor.

LG G Flex 2 satış fiyatı
İşletim sistemi olarak Android 5.0 Lollipop‘un kullanılacağı LG G Flex 2’nin satış fiyatı hakkında ise henüz herhangi bir ipucu bulunmuyor.

Yorum Ekle: