Cep Telefonları

Samsung Galaxy Xcover 2

Samsung Galaxy Xcover 2

Samsung Galaxy Xcover adeta kaya gibi bir telefon. Android işletim sistemine sahip dayanıklı gövdeli yeni Samsung cep telefonu en zorlu hava ve kullanım koşullarına dayanabilecek şekilde tasarlanıp geliştirilmiş. Xcover model Android cep telefonu toz, kum ve kir taneciklerine dayanıklı olduğu gibi aynı zamanda bir metre derinlikte su altında 30 dakika sugeçirmezlik özeliğine de sahip.

Telefonseverler 1700 mAh kapasiteli pile ve parla LED flaşa sahip olan dayanıklı Galaxy Xcover 2 Android cep telefonu ile su altı fotoğrafçılığı da yapabiliyor. Samsung’un sağlam yapılı Android cep telefonu 4 inç büyüklüğünde canlı renkler sunan WVGA çözünürlüklü ekranı ile parlak ve geniş bir ekran deneyimi sağlıyor. Telefonda yüksek kalitede 5 megapiksel çözünürlüklü arka dijital kamera ve görüntülü görüşmeler için VGA çözünürlüklü ikinci kamera da mevcut.

Çift çekirdekli 1 GHz gücünde işlemciye sahip olan Galaxy Xcover 2 akıllı telefon çoklu görevlerle ve hızlı internet ve yoğun kullanıcı işlemlerinin üstesinden sorunsuzca kalkıyor. Samsung Galaxy Xcover 2 Android telefonun parlak LED flaşı gerektiğinde bir el lambası ışığı gibi de kullanılabiliyor.

Samsung S7710 model adı ile de bilinen sağlam ve dayanıklı yeni Samsung Xcover 2 cep telefonu Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile çalışıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 18

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir