Tabletler

Sony Xperia Z Android tablet

Sony Xperia Z tablet
Sony yeni smartphone modeli Xperia Z ile aynı derecede ilgi çekici tablet bilgisayarını da duyurdu. Sony Xperia Z tablet 10.1 inç büyüklüğünde ekrana ve 6.9mm inceliğinde gövdeye sahip. Bu ölçüleri Sony Xperia Z’yi piyasada mevcut en ince tablet haline getiriyor. Xperia Z aynı zamanda 10 inç ekranlı en hafif tablet olma özelliği de taşıyor.

Xperia Z Android tablet

10 inç (256.5 cm) büyüklüğünde 1920 x 1200 piksel çözünürlüklü ekrana sahip olan Sony Xperia Z tablet Android Jelly Bean işletim sitemi ile çalışıyor. Sony Xperia tablet WiFi kablosuz bağlantı ve 4G desteğine de sahip. Sony’nin yeni tabletinin Xperia Z 1.5 GHz gücünde dört çekirdek Qualcomm işlemcisi ve 2GB RAM belleği bulunuyor.

Sony Xperia Z Android tablet

Sadece 495 gram ağırlığında olan Sony Xperia Z tablet tıpkı akıllı telefon modelinde olduğu gibi toza, kire ve su bulaşmasına karşı da dayanıklı bir tasarıma sahip. Ultra incelikteki Xperia Z tablet 8 megapiksel çözünürlüğünde dijital kamerası ile fotoğraf çekme imkanı da tanıyor. 32 GB belleği bulunan Sony Xperia Z tabletin hafızasına microSD kartlarla 32 Gb ek veri depolama kapasitesi eklenebiliyor. Sony Xperia Z tablet S-Force Front Surround SD özelliği ile şaşırtıcı bir ses deneyimi sunuyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir