Tabletler

Sony Xperia Z Android tablet

Sony Xperia Z tablet
Sony yeni smartphone modeli Xperia Z ile aynı derecede ilgi çekici tablet bilgisayarını da duyurdu. Sony Xperia Z tablet 10.1 inç büyüklüğünde ekrana ve 6.9mm inceliğinde gövdeye sahip. Bu ölçüleri Sony Xperia Z’yi piyasada mevcut en ince tablet haline getiriyor. Xperia Z aynı zamanda 10 inç ekranlı en hafif tablet olma özelliği de taşıyor.

Xperia Z Android tablet

10 inç (256.5 cm) büyüklüğünde 1920 x 1200 piksel çözünürlüklü ekrana sahip olan Sony Xperia Z tablet Android Jelly Bean işletim sitemi ile çalışıyor. Sony Xperia tablet WiFi kablosuz bağlantı ve 4G desteğine de sahip. Sony’nin yeni tabletinin Xperia Z 1.5 GHz gücünde dört çekirdek Qualcomm işlemcisi ve 2GB RAM belleği bulunuyor.

Sony Xperia Z Android tablet

Sadece 495 gram ağırlığında olan Sony Xperia Z tablet tıpkı akıllı telefon modelinde olduğu gibi toza, kire ve su bulaşmasına karşı da dayanıklı bir tasarıma sahip. Ultra incelikteki Xperia Z tablet 8 megapiksel çözünürlüğünde dijital kamerası ile fotoğraf çekme imkanı da tanıyor. 32 GB belleği bulunan Sony Xperia Z tabletin hafızasına microSD kartlarla 32 Gb ek veri depolama kapasitesi eklenebiliyor. Sony Xperia Z tablet S-Force Front Surround SD özelliği ile şaşırtıcı bir ses deneyimi sunuyor.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 11

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir