Akıllı Telefonlar

Samsung ATIV Odyssey Windows telefon

4 inç büyüklüğünde Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung ATIV Odyssey cep telefonunun 800 x 480 piksel çözünürlüklü dokunmatik ekranı telefonseverlerin yüksek çözünürlükte film seyretmelerine, fotoğrafları görüntülemelerine ve oyun oynamalarına imkan tanıyor.

Samsung ATIV Odyssey Windows telefon

ATIV Odyssey cep telefonu gelişmiş güvenlik özellikleri aracılığıyla hassas bilgileri işlemek konusunda güçlü yetenekleriyle kurumsal kullanım için de ideal bir model. Cihazın güvenlik özellikleri arasında Microsoft Exchange ActiveSync ve AES 256 bit kriptolama fonksiyonları yer alıyor. Samsung Odyssey cep telefonunda Photo Editor, Mini Diary ve Now gibi günlük kullanımı zenginleştiren çeşitli uygulamalar da mevcut.

Samsung ATIV Odyssey akıllı telefonda kullanılan 1.5 GHz gücünde çift çekirdek işlemci internete hızlı ve kolay erişimin yanı sıra indirirken müzik dinleme ve Verizon Wireless 4G LTE üzerinden yüksek hızlarda içerik indirebilme olanağı sunuyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir