Aksesuvarlar

LG iPhone docking hoparlörleri

LG’nin yeni nesil docking hoparlör ürünleri, müzik dinleme keyfini artırırken pratik birtakım fonksiyonları beraberinde getiriyor. LG; iPod, iPad ve iPhone’dan müzik dinleme keyfini artıran iki yeni docking hoparlör ürününü tüketicilerin beğenisine sundu. Kaliteli ve pürüzsüz ses kalitesi arayanlar için tasarlanan ND1520 ve ND4520 isimli ürünler, hoparlör özelliklerinin yanı sıra kullanıcılar için pratik birtakım fonksiyonları beraberinde getiriyor.

LG iPhone docking hoparlör

Radyo dinlemeyi yüksek kalitede ses özelliği ile keyfe dönüştüren LG ND1520, dokunmatik ekranıyla kolay kullanım sunuyor. Otomatik zaman senkronizasyonu sağlayan ürünün şekerleme fonksiyonlu çalar saati de bulunuyor. LG ND4520 ise Bluetooth ile son dönemlerde kullanımı hızla artan Android cihazlardan müzik çalabiliyor.

LG Hoparlörler

Stereo hoparlörü ile ses sistemlerini aratmayacak kalitede müzik yayını sağlayan ürün, kullanıcıya akıllı telefon uygulaması üzerinden uzaktan kumanda özelliği de sunuyor. Böylelikle uzak noktalardan cep telefonu kumandaolarak kullanılabiliyor. LG dockinghoparlör ürünlerinin Türkiye’de tavsiye edilen perakende fiyatları ND1520 için 199TL ve ND4520 için 329 TL olarak belirlenmiş.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir