Aksesuvarlar

Philips AJ5000 dijital saatli radyo

Görünümünden çok daha fazlasını vaat eden zarif Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000’ün renkli ortam ışıkları ile doğru ortamı yaratmak artık çok kolay. 32.000’den fazla renk üretebilen AJ5000 ile ışığı ruh halinize veya dekorunuza göre değiştirebilir, odanızın ambiyansını ruh halinize göre şekillendirebilirsiniz.

Philips dijital saatli radyo

Philips AJ5000’in ses düzeyi aşamalı olarak artan alarmı, düşük bir tondan yüksek bir tona doğru yumuşak geçişlerle artarak sizi nazikçe uyandırıyor. Sevdiğiniz bir müzik, radyo veya sesli alarmın yanı sıra, ortam ışıkları da güne güzel başlamanıza yardım ediyor. Alarmla birlikte çalışmaya başlayan ortam ışıkları, alarm ilk kez sustuktan sonra belirlediğiniz erteleme süresine göre renk değiştiriyor. İlk on dakika içinde yeşil olan ışıklar, sonraki on dakikada sarıya ve ardından geç kalmak üzere olduğunuzu belirten kırmızı renge dönüyor.

Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliğine sahip Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000, fişe takıldığı anda zamanı otomatik olarak ayarlıyor. Herhangi bir güç kesintisi olduğu zaman var olan ayarını koruyan bu akıllı saat, önceden yerleştirilmiş pili sayesinde ekran kapalı olduğunda bile programlanmış alarmı aktif kılıyor. Güç kaynağı geri gelmese bile geç uyanmamanız için ayarladığınız zamanda alarm sesini çalıştırmaya yetecek kadar enerji sağlıyor.

Philips saatli radyo

Philips dijital istasyon ayarlı saatli radyo AJ5000’ün özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Sevdiğiniz radyo istasyonlarını kaydederek elle ayarlama yapmadan dilediğiniz zaman bu istasyonlara hızlıca erişebilir, en sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısını kullanabilir, ayarlanabilir ekran parlaklığı sayesinde de gözleriniz rahatsız olmadan sevdiğiniz renkleri izleme konforunu yaşayabilirsiniz.

Philips AJ5000 99,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir