Aksesuvarlar

Philips GoGear Video MP4 oynatıcı

Philips’in yeni MP4 oynatıcısı, en kaliteli görselleri; RMVB, MPEG4 ve AVI gibi zengin format seçenekleriyle cebinize sığdırıyor. Harici hoparlöre de sahip olan yeni seri, “Fullsound” özelliğiyle MP3 dosyalarını kolayca yönetmenizi sağlıyor. Ayrıca yeni GoGear Video 4.3’ün Surround ses özelliğiyle kendinizi aksiyonun tam ortasında buluyorsunuz.

Philips GoGear Video MP4 medya oynatıcı

Hiçbir önemli anı kaçırmamanızı sağlayacak ses kayıt özelliği, eller serbest kullanım sağlayan arka destek aparatı ve cihazın depolama kapasitesini 32 GB’a kadar yükseltebilen microSD kart yuvası, yeni GoGear Video 4.3’ün diğer özellikleri arasında yer alıyor. MP3 formatındaki dosyalara, orijinal işitsel özellikleri geri yükleyen sistem, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşamanızı sağlıyor. FullSound, yeni nesil “Dijital Sinyal İşlemcisi” ile Philips’in müzik konusunda bilinen uzmanlığını birleştiriyor. Sonuç, derinlikli ve etkili baslara sahip, sesler ve son derece net enstrümanlar.

SA4VD404AN / 97 (Mavi), SA4VD404PN / 97  (Pembe) ve SA4VD404YN / 97 (Sarı) modelleri ile piyasaya sunulan Philips GoGear Video MP4 oynatıcı satış fiyatı ise 179,90 TL.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir