Telefon Uygulamaları

LastOda otel seçme uygulaması

LastOda, IOS işletim sistemine sahip cihazlardan sonra şimdi de Android işletim sistemli tüm akıllı cihazlar için kullanıma sunuldu. Android Market (Google Play) ve AppStore’dan indirilebilen LastOda, hayatın mobil hızını yakalamak isteyen “Lütfen Rahatsiz Ediniz” sloganı ile sesleniyor.

LastOda otel odası seçme uygulaması

LastOda, klasik bir mobil rezervasyon sistemi değil, otellerin son dakika odalarını değerlendirip bu odaları tüm portallardan daha indirimli fiyatlarla müşterisine sunduğu bir sistem. LastOda’yı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise son dakika çözümleri üretmesi.

Kullanıcı dostu arayüzü ile herkese akıllı telefonu üzerinden otel seçebilme ayrıcalığı tanıyan LastOda, her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında en uygun çift kişilik oda rezervasyonunu yapabilmenizi sağlıyor. Şile, Ağva gibi İstanbul’un doğayla buluşma destinasyonlarında değişik alternatifler de yaratan LastOda, yılbaşından sonra Uludağ, Sapanca SPA otelleri ile Adalar’da da cazip teklifler sunmaya hazırlanıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 20

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir