Aksesuvarlar

Philips DS3600 Bluetooth Docking Hoparlör

Philips Docking Hoparlör

Apple ürünleri için geliştirdiği docking hoparlörlerle iddialı ürünler ortaya koyan Philips, yeni modeli DS3600’de de yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor. Philips DS3600, Bluetooth bağlantısıyla müziği özgürleştiriyor. Evimizde ya da ofisimizde kullandığımız docking hoparlörler, gitgide daha işlevsel hale gelmeye başladı. Philips’in farklı özellikleri, şık tasarımı ve pratik kullanımı ile dikkat çeken docking hoparlörü DS3600 da yenilikçi özellikleriyle ilgi çekici.

Bluetooth bağlantısı ve güçlü donanımıyla özgür ve kristal netliğinde müzik keyfinin kapılarını açan yeni DS3600’le, önceki Philips Dock Station modelleri gibi iPod/iPhone/iPad ürünlerini bilgisayarınızla senkronize etmeniz de mümkün.

Philips Bluetooth Hoparlör

DBB özelliği ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruyan Philips’in yeni docking hoparlörü, derin bas sesler içinse hassas ayarlanmış bas borularına da sahip. Cep telefonu parazitlerini önleyen blendaj teknolojisi ve 20W RMS toplam çıkış gücü, ürünün diğer önemli özellikleri arasında.

Cihaz yuvaya takılı olmadığında da iPod/iPhone/iPad’den Bluetooth ile kablosuz müzik akışı sağlayan Philips DS3600, ayrıca 3,5 mm’lik AUX çıkışına da sahip. Böylelikle diğer tüm elektronik cihazlarla kolaylıkla bağlantı sağlanabiliyor. İşlevsel uzaktan kumandasıyla özgürlüğü ikiye katlayan Philips DS3600, DockStudio uygulaması ile diğer ilgi çekici yazılım özellikleri de kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Philips DS3600, 299,90 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir