Aksesuvarlar

Panasonic 60 inçlik Smart VIERA LED TV

Panasonic Smart VIERA LED TV
Panasonic şimdiye dek ürettiği en geniş ekranlı LED TV olan 60 inçlik Smart VIERA TX-L60ET5’i duyuruyor. Bu ay ilk kez tanıtılan bu yeni model, kullanıcılara daha geniş seçenek imkanı sunarak Panasonic’in LED TV ürün gamındaki gücüne güç katıyor. Cam ve metal tasarım, ince metal çerçevesiyle ET5 serisinden evrilerek geliyor. Sadece 1,5 inç derinlikteki 60 inçlik ekranda olağanüstü bir görüntü kalitesi sunan TX-L60ET5, enerji tüketimi ve elektrik faturalarındaki miktarı azaltacak olan A+ enerji sıralamasına da sahip.

Smart VIERA TX-L60ET5, hafif gözlüklerle 3D görüntüleri izlemenin kolay yolu olan polarize 3D özelliği ile geliyor. Tam dört adet gözlüğün verildiği kullanıcılar ayrıca 2D görüntüleri, gerçek zamanlı ve üstün kalite 3D’ye çevirebilme seçeneğine de sahip. Geliştirilmiş arka aydınlatma kontrolü, alan bölme yoluyla saniyede 50 ila 100 kare arasında görüntüleme sağlıyor. Bu arka aydınlatma, mükemmel görüntü kalitesi ve pürüzsüz hareketli görüntüler sağlamak için aydınlık ve karanlık arasındaki kontrastı zenginleştiren geniş bir aktarma açıklığı gibi bir özellik de taşıyor.

VIERA Connect ile kullanıcılar video, müzik, spor, oyun ve benzeri içeriklerin yanı sıra yüksek kaliteli standart filmler ve TV programlarını da şimdiye kadarki en geniş Panasonic LED ekranında izleme keyfini yaşayacaklar. Televizyon, basit bir uzaktan kumanda işlemiyle ya da Smart VIERA Remote App kullanarak kontrol edilebiliyor. Smart VIERA Remote App bir oyun pedi olabildiği gibi, akıllı telefon veya tabletten TV’ye sürükleme hareketiyle resim ve film yükleyebileceğiniz bir araç olma özelliğiyle ön plana çıkıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir