Tabletler

Samsung 7 Serisi Slate PC Tablet Bilgisayar

Samsung, yaptığı açıklamada Samsung 7 Serisi Slate PC’yi kurumsal çözümler için satışa sunduğunu açıkladı. Hareketli iş ortamlarında maksimum düzeyde verimlilik arayışı içinde olanlar için tasarlanan 7 Serisi Slate PC, masaüstü bilgisayarlarının sağladığı performans ve verimliliği ile bir tablet bilgisayarın kolaylığını bir arada sunarak kullanıcıların özel olarak uyarlanabilen dokunmatik arayüzlü bir tablet üzerinde birden çok görevi yerine getirmelerine olanak sağlıyor.

Samsung Slate PC

7 Serisi SLATE PC yalnızca 12.9mm kalınlığında ve 860g ağırlığında. Bu da bu seriyi tam anlamıyla taşınabilir kılıyor. Intel Core i5 işlemci ve 11.6’’ boyunda ekranıyla serideki tüm cihazlar kullanıcılara isterlerse çalışma masalarında isterlerse de hareket halindeyken çalışma olanağı sunuyor. Bluetooth’lu klavye ve fare ile birlikte dock ünitesine bağlandığında, bir masaüstü bilgisayar gibi çalışıyor, ancak istendiğinde dock ünitesinden ayrılarak yeniden bir tablet PC olarak kullanılabiliyor. Çoklu bilgi giriş yöntemleri- dokunmatik ekranlı klavyeden dijital kaleme vb- serinin hareket halindeyken dahi hiçbir sınırlama olmaksızın içerikleri sunmak, oluşturmak ve saklamak için mükemmel bir çözüm olmasını sağlıyor.

Samsung Slate Tablet Bilgisayar

Ofiste ya da bir çalışma masasında çalışıldığında, dock ünitesi 7 Serisi SLATE PC’nin Intel Core i5 İşlemci ve işletim sisteminin tüm gücü ve verimlilik özellikleri ile donanmış tam bir masaüstü bilgisayarına dönüştürüyor. Dock ünitesi, arayüz ve bilgi işlem gücü sağlayarak geleneksel masaüstü bilgisayarın yerini alıyor, hatta kullanıcılara çok daha verimlilik gerektiren çoklu görevleri yerine getirmeleri için daha büyük monitörlerle senkronize edebilme esnekliğini de sunuyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir