Fotoğraf Makineleri

Pentax K-30 DSLR Fotoğraf Makinesi

Pentax K-30

Pentax’ın yeni dijital SLR fotoğraf makinesi, tüm standart SLR özelliklerine sahip, kolay kullanımıyla ön plana çıkan orta-seviye bir model. Su geçirmez, toza dayanıklı, kompakt ve hafif bir tasarıma sahip olan Pentax K-30 ile dış mekânlarda sorunsuzca fotoğraf çekebilirsiniz.

K30

SLR makine kullanmaya yeni başlayanlar için tasarlanan Pentax K-30 fotoğraf makinesinin titreşim azaltma özelliği ile kolaylıkla 16 megapiksellik yüksek kalitede görüntüler çekmek mümkün. Giriş seviyesi modellerle aynı boyda, kompakt ve hafif bir gövdeye sahip olan Pentax K-30’un, hava şartları ve toza dayanıklılık, soğuğa dayanıklı gövde ve neredeyse %100 görüntü alanı ile cam prizma vizörü gibi sadece üst seviye modellerde olan birçok gelişmiş özelliği bulunuyor.

Ayrıca, saniyede altı kare ile yüksek hızlı çekim, 1/6000 saniyelik yüksek deklanşör hızı ve full HD film fonksiyonu gibi kullanışlı özellikler de sunuyor. Sıkı ve rahat bir şekilde kavranabilen cihaz, sportif ve fonksiyonel tasarımı ile sahada güvenilir ve kusursuz bir performans sağlıyor. Pentax K-30’a sahip olurken, Kristal Beyazı, özel bir spor arabanın rengini andıran parlak Kristal Mavisi ve klasik SLR görünümü sunan Kristal Siyah olmak üzere üç farklı gövde renginden birini seçebilirsiniz. Pentax K-30 satış fiyatı 2.499 TL (KDV dahil).

Pentax K-30 Fotoğraf Makinesi

Pentax K-30 özellikleri

  • Yüksek çözünürlük, düşük gren, gerçekçi görüntü reprodüksiyonu
  • Açık hava çekimleri için ideal portatif ve fonksiyonel tasarım
  • Yaklaşık %100 görüş alanı ile optik bulucu
  • Gelişmiş otomatik odaklama performansı için yeni SAFOX IXi+ AF modülü
  • Saniyede yaklaşık altı kare ile yüksek hızda seri çekim – gelişmiş Live View çekimi
  • Kolay, kullanıcı dostu Otomatik Resim ve Manzara modları
  • Yardım seçenekleri ile orijinal PENTAX SR mekanizması
  • Yaratıcı, kişiselleştirilmiş ifadeler için görüntü işleme araçları
  • İki güç kaynağı seçeneği
2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 23

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir