Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Iron Man versiyonu

Samsung Galaxy S6 Iron ManSamsung yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S6 ve S6 Edge’in Iron Man versiyonu üzerinde çalıştığını açıkladı.

Korea Times’ta yayınlanan habere göre Samsung çok yakında Galaxy S6 ve S6 Edge cep telefonlarının Iron Man versiyonlarını telefonseverlerin beğenisine sunacak. Samsung Pazarlama Başkanı Lee Young-hee Seul’de düzenlenen bir etkinlikte Avengers: Age of Ultron / Yenilmezler: Ultron Çağı filmini izledikten sonra Iron Man modellerinin bilgisini paylaştı.

Galaxy S6 Edge Iron Man versiyonuYoung-hee Galaxy S6 ve S6 Edge Iron Man versiyonu akıllı telefonun rengini kırmızı (başka hangi renk olabilirdi? 🙂 olacağını açıkladı. Bu sene mart ayı civarında yeni Galaxy S6 akıllı telefonunun çeşitli Avengers / Yenilmezler versiyonlarının piyasaya sunulacağını yönünde söylentiler dolaşıyordu ancak Samsung tarafından bu konuda herhangi bir doğrulama gelmemişti. Bu haber ile Samsung Iron Man versiyonunu doğrulamış oluyor.

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Iron Man akıllı telefonun mayıs veya haziran ayı civarında telefonseverlerin beğenisine sunulacağı bekleniyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir