Fotoğraf Makineleri

Samsung Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera

Görsel iletişimde yeni bir dönemin kapılarını açan Galaxy Camera, yüksek performanslı fotoğraf teknolojisini en son çıkan Android 4.1 platform (Jelly Bean) ve kablosuz internet bağlantısı özelliği ile birleştirerek; yüksek kaliteli fotoğraf çekme, üzerinde değişiklikler yapabilme ve paylaşabilmenin yanı sıra, her an her yerden kolayca ve anında video kaydı olanağı arayanlar için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Galaxy Camera

21x süper yüksek zum merceği ve canlı, parlak 16 megapiksel BSI CMOS sensörü ile Galaxy Camera olağanüstü kalitede fotoğraflar çekilebilmesini mümkün kılıyor. Ürün ayrıca ileri fotoğrafçılığı bütün düzeydeki fotoğrafçılar için sunan bir dizi modu bir araya getiren ‘Smart Pro’ teknolojisini de içeriyor. Kolay menü sistemi bulunan, ortama göre fotoğraf makinesinin ayarlarını otomatik olarak yapan, ön-ayarlı senaryo seçeneklerini de içeriyor. Bütün bu nefes kesici özellikler 4.8” (121.2mm) HD Super Clear LCD ekranla hayat buluyor.

Galaxy Camera 3G, 4G ve kablosuz bağlantı sağlayarak uzaktan fotoğraf paylaşımını mümkün kılıyor. Bağlantı, hızlı online izleme ve çoklu çalışmanın yanı sıra, pil ömrünü etkilemeden yüksek hızda görüntü işleme özelliğini de sunan 1.4GHz Dört Çekirdek İşlemci ile destekleniyor.

Samsung Galaxy

Samsung NX1000, NX210 ve NX20 ile dahili internet

Samsung’un NX kompakt sistem fotoğraf makineleri (NX1000, NX210 ve NX20) dahili internet teknolojisi sunarak kullanıcıların ekstra herhangi bir kart veya araç kullanmadan internete bağlanabilmelerini sağlıyor. Her üç NX modelinde de, Samsung’un kendi üretimi olan ve renk ve detaylar açısından zengin, yüksek kaliteli görüntü sağlayan 20.3 megapiksel APS-C CMOS sensör bulunuyor.

Camera

  • NX1000 göz alıcı kompakt ve kolay taşınabilir tasarımı ile hem çekici, hem de kullanışlı özellikler sunuyor. Sahip olduğu Smart Auto 2.0 ve Smart Link Hot Key gibi bir dizi özellik olağanüstü fotoğraflar çekmeyi ve anında paylaşmayı mümkün kılıyor.
  • NX210 internet fonksiyonlarına kolay ulaşım sağlıyor ve fotoğraflarınızı, sevdiklerinizle anında paylaşmanıza olanak tanıyor. 3.0 inç AMOLED ekranı kullanıcıların görüntü ve Full HD filmleri olağanüstü çözünürlükle izlemelerini sağlarken, Samsung Mobile Link veya TV Link özellikleri sayesinde de telefon, internet bağlantılı TV gibi diğer cihazlarla bağlantı kurulmasını mümkün kılıyor.
  • NX20, DSLR’nin sahip olduğu profesyonellik hissini veren, ancak bununla birlikte boyut ve ağırlık açısından orantılı ve kolay taşınabilir fotoğraf makinesi arayışında olan amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için kusursuz bir seçim oluşturuyor. 1/8000s Hızlı Objektif hızı ile 3.0 inç Super AMOLED döner ekranında eşsiz güzellikte görüntü elde ediliyor.
2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 23

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir