Aksesuvarlar

Samsung Series 9 Profesyonel Monitörler

Samsung Profesyonel Monitörler

İsteğe göre uyarlanılabilirlik özelliğine sahip ve detaylara önem veren Yeni 9 Serisi monitörler, maksimum performans için Samsung’un kendi geliştirdiği Doğal Renk Uzmanı teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji monitör içinde donanım renkleri ayarlarını içeriyor ve ekranda ton farkı ve kaybı olmasını önlüyor. Bu özellik, renkleri gerçekte olduğu gibi gösteriyor. Tam olarak bir milyar renk gösteriyor ve daha tümleşik bir deneyim yaratarak dijital fotoğraf makinesi ya da video kamera ile çekilen anıların en canlı renkler ve ince detaylarla izlenmesini sağlıyor. Samsung’un 9 Serisin’deki monitörlerin renk ayarını üretimin son aşamasında elle yapan mühendisleri, bu özelliği daha da mükemmel hale getirmiş.

Samsung Series 9 Monitörler

Ultra canlı, kendinden önceki alışılagelmiş HD monitörlere göre dört kat fazla dörtlü yüksek çözünürlük (QHD) (2560X1440) sunan 9 Serisi monitörleri, tüketicilere kullandıkları uygulamadan bağımsız, profesyonel fonksiyonlar da sunuyor. Fotoğraf ve video düzenlemeyle uğraşan insan sayısı her geçen gün artıyor ve 9 Serisi monitörleri de kullanıcıların düzenleme program ve uygulamalarını rahatlıkla kullanmalarını mümkün kılıyor. Bu programları kullanırken de çakışan pencereler ya da paletler gibi sorunlarla karşılaşmalarını önlüyor. Ürettiği görüntüler kadar güzel bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanan 9 Serisi monitörler parlama yapmayan boydan boya cam ekran ve ergonomik, yüksekliği ayarlanabilen, süper ince profilli alüminyum
ayaktan oluşuyor. 9 Serisi monitörleri 3.94 inç akıcı dikey hareket ayarı içeriyor. Ayrıca kullanıcı ekranı dilediği izleme pozisyonuna hafif bir eğme hareketi ile getirebiliyor.

Samsung Monitör

Kullanıcılar, Android işletim sistemiyle çalışan MHL-uyumlu akıllı cep telefonlarını bağlayarak cep telefonlarındaki içerikleri doğrudan çok daha büyük bir ekranda görüntüleyebiliyor ve daha zengin ve stereo ses kalitesinin keyfini çıkarabiliyor. Kullanıcılar ayrıca cep telefonlarındaki hareketi de takip edebiliyor ve hatta isterlerse telefonlarını şarj da edebiliyorlar. Samsung Series 9 Monitörler Türkiye’de 3199 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir