Aksesuvarlar

Kingston MobileLite Wireles G2 medya oynatıcı

Kingston Technology, MobileLite Wireless G2 ile akıllı telefon veya tablet sahiplerini tek bir depolama alanında buluşturuyor. Kullanıcılar, çektikleri fotoğraf ve videoları MobileLite Wireless G2 üzerinden birbirleriyle kolayca paylaşabildikleri gibi, herhangi bir PC’ye bağlama ihtiyacı gerekmeksizin direkt olarak sosyal medya hesaplarına da aktarabiliyorlar.

Kingston MobileLite Wireles G2 medya oynatıcı

Taşınabilir medya oynatıcısı ve harici şarj cihazı özelliklerinin yanında MobileLite Wireless G2, 3G USB modemi tek kullanıcıdan çok kullanıcıya dönüştürme desteği ile akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının her daim imdadına yetişiyor.

Kingston MobileLite Wireles G2

Kullanıcılar, cihazlarının şarjının bitmesi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmadan yine MobileLite Wireless G2 ile akıllı telefon ve tabletlerini şarj edebiliyor. Kingston’ın yetenekli ürünü MobileLite Wireless G2 ayrıca, Ethernet yuvası ile kablosuz İnternet dağıtmak amaçlı Wi-Fi köprüsü olarak da kullanılabiliyor. USB yuvası ile cihaz, 3G dongle desteği de veriyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir