Aksesuvarlar

smartype ekranlı klavye ile daha kolay yazın

ekranlı klavye

Klavye ile yazı girişinde ne kadar tecrübeli olursanız olun, bilgisayar klavyesinde ister 10 parmak ister 2 parmakla yazı yazın  metni sürekli ekrandan kontrol etme ihtiyacının önüne geçemezsiniz. smartype’ın geliştirdiği özel klavye bu gerekliliği ortadan kaldırıyor.

smartype ekranlı klavye

Tuş takımının üst kısmında kendine özgü özel bir ekrana sahip olan smartype ekranlı klavye, kullanıcıların metin girişi yaparken bakışlarını sürekli bir şekilde kaldırıp bir ekrana bir klavyeye bakmaktan kurtarıyor. Klavye ile yazı yazan kullanıcılar sadece göz hareketleri ile girdikleri yazının doğruluğunu ve görüntüsünü neredeyse anında kontrol edebiliyorlar. Daha da önemlisi bu işlem esnasında yazı yazmaya ara vermek zorunda kalmıyorlar.

Bilgisayarda metin girişini son derece hızlı ve akıcı hale getirmeye yardımcı olan smartype ekranlı klavyenin satış fiyatı 60 Euro.

 

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir