Dizüstü Bilgisayarlar

Lenovo IdeaPad S400

Lenovo IdeaPad S400

Sadece 21.9 mm incelik ve 1.8 kilogramdan az ağırlığıyla “ultra-taşınabilir” kategorisine yeni bir soluk getiren cihaz, metalik cilalı pürüzsüz dış yüzey tasarımı, 3. Nesil Intel Core işlemcisi ve üstün teknolojilerle, performans ve şıklığı aynı anda sunmayı başarıyor. 500GB’a kadar sabit disk depolama kapasitesi kullanıcılara müzik, film ve belgeleri depolamak için bolca alan sunarken, akıllı enerji yönetimi pil ömrünün 5 saate kadar uzamasını sağlıyor.

Lenovo IdeaPad S400’deki Microsoft Windows 7 Home Premium işletim sistemi istenildiğinde Windows 8’e yükseltilebiliyor. Cihazın akıllı dokunmatik faresi ise kullanıcılara kaydırmada ve yakınlaştırmada daha kontrollü bir tecrübe sunuyor. Diğer Lenovo dizüstü bilgisayarlarında da bulunan ve yazımı hızlandıran AccuType klavye teknolojisi ise kullanıcılara konforlu ve hatasız bir yazım deneyimi sağlıyor.

Lenovo IdeaPad S400’de bulunan “Lenovo Quick Start” (anında açılma) teknolojisi ile saniyeler içinde çevrimiçi olmak mümkün. Lenovo’nun veriyi yedekleme ve yeniden yükleme, bozuk sistem dosyalarını kurtarma ve tam virüs tarama yapma için mükemmel kolaylık ve hızlı bir yol sunan “OneKey / Tek Tuşla Veri Kurtarma Sistemi” ile ise veri güvenliği tam koruma altına alınıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 19

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir