Sadece yazı yazmaya odaklanan dijital cep daktilosu

10 Ocak 2019, 13:09 Gökalp Yağız

Sadelik ile kullanım kolaylığını bir arada sunan Pomera dijital cep daktilosu esnek kullanım özellikleri ve kolay taşınabilirliği ile belirli bir kesim kullanıcıya hitap eden ilginç bir ürün.

Kendine özgü bir ürün olan Pomera, bir bilgisayardan ziyade dijital daktilo olarak tanımlanabilir. Cihaz iki noktaya odaklanarak tasarlanmış: Küçük boyutlar ve kullanım kolaylığı. Pomera ile her ortamda kolaylıkla yazı yamak olanaklı.

Yazarlar, şairler, senaryo yazarları ve teknik olarak yazı ile yoğun şekilde uğraşmak zorunda olan kullanıcılara hitap eden Pomera cep daktilosu sadece klavye ve ekrana sahip tasarımı ile kullanıcını sadece yazdığı yazıya odaklanmasını sağlıyor.

Pomera dijital cep daktilosunun katlanabilen klavyesi açıldığında bir dizüstü bilgisayar klavyesi kullanışlılığı sunuyor. Pomera cep daktilosu iki adet AA pil ile 20 saate kadar yazı yazma imkanı sunuyor.

Yazılmakta olan yazılar Pomera dijital cep daktilosunun ekranında çeşitli başlıklar altında organize edilerek uzun bir metinde karışıklık önleniyor. Yazı yazarken satır numarası ekran görülebiliyor. Pomera cep daktilosu ile üretilen yazılar microUSB ve SD kart ile dış ortamlara aktarılabiliyor.

2 yorum yapılmış. Siz de yorum yazın.

  1. Cemil er 20 Ocak 2019 - 16:27 - Cevapla

    Bu ürün türkiye de var mı? Satin alınabilecek bir yer bulamadım.

    • Gökalp Yağız 21 Ocak 2019 - 20:39 - Cevapla

      Henüz yeni bir ürün olduğundan şu anda satışta değil.

Yorum Ekle: