Aksesuvarlar

Braille alfabesi ile etiket yazmak için ekonomik yazma kiti


Tasarım dünyası yavaş yavaş engelli ve her yaş kesiminden insanlara yönelik bir eğilim içerisinde. Görme engellilerin dünyası ise bu tür tasarımlara en çok ihtiyaç duyan kesimlerden birisi.

Görme engellilerin alfabesi olan Braille alfabesinin kullanımı hâlâ hayatın her alanına yayılmış durumda değil. Bunun önde gelen nedenlerinden biri ise Braille yazıcıların çok özel makineler olması, kullanımlarını kolay olmaması ve kolay erişilememelerinin yanı sıra ve fiyatlarının da yüksek olması.


Kullanımı son derece kolay olan Vrailler etiket kiti hem ekonomik ve hem de taşınması gayet kolay tasarımı ile öne çıkıyor. Sade bir tasarıma sahip Vrailler etiket kiti ile istediğiniz yazıyı, isimleri ve ikazları kolaylıkla yazdırıp dilediğiniz ve ihtiyaç gördüğünüz yerde anında kullanabiliyorsunuz.

Konuya en yabancı kişilerin dahi kolayca kullanabilecekleri şekilde tasarlanan Vrailler Braille alfabesi yazma kiti sayesinde isimlikler, numaralar, uyarılar ve bilgilendirme yazıları kolaylıkla oluşturulabiliyor.


Elektrik veya herhangi bir güce ihtiyaç duymayan mekanik tasarımı ile Vrailler görme engellileri için yazı kiti farklı diller için kullanılabiliyor. Bir kılavuz eşliğinde gelen bu kit küçük boyutları ve kullanıcı dostu yapısı sayesinde evde, okulda, iş yerinde ve ihtiyaç duyulan her yerde kolayca ve rahatlıkla kullanmak mümkün.

Görme engelliler için kolayca etiket üretmeye yarayan Vrailler kitinin satış fiyatı 35 USD.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 47

1 Yorum

  1. özkan says:

    Braille alfabesi ile etiket yazmak için ekonomik yazma kiti elinizde varmı hocam varsa fiyatı nekadar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir