Akıllı Telefonlar

Punkt MP02 anti-akıllı telefon

Sıradan bir telefon çizgilerinde tasarlanmış olan Punkt MP02 günümüzün göz alıcı özelliklerini gövdesinde barındıran çerçevesiz ve artık birden fazla kameraya sahip akıllı telefonlarına bir antitez olarak geliştirilmiş.

Görünümü sıradan olmasına rağmen Punkt cep telefonu temel iletişim ile ilgili özellikleriyle dikkat çekiyor. Sesli görüşme ve mesajlaşma ağırlıklı Punkt MP02 cep telefonu monokrom ekrana fiziki tuşlara sahip.

Blackberry temelli üst seviye güvenlik özelliklerini bünyesinde barındıran Punkt MP02 anti akıllı telefonun 4G bağlantı desteği, gerektiğinde cihazı bir erişim noktası olarak kullanarak dizüstü bilgisayar veya tablet gibi cihazlardan internete erişmeye de olanak tanıyor.

Sadece iletişime odaklanmış bir telefon olan Punkt MP02’nin cam elyaf malzemeden üretilmiş ve aşınmaya dayanıklı bir katman ile kaplanmış. Cihazın gövde tasarımı su sıçramalarına karşı da koruma sağlıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 77

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir