Bisikletler için koruyucu garaj

24 Şubat 2019, 22:49 Gökalp Yağız

Eğer bisiklet kullanmayı seviyorsanız ve garajınız ya da evinizde yeterli yeriniz yoksa genellikle bisikletinizi dışarıda kilit altında tutmak zorunda kalıyorsunuzdur. Ancak kilit altında da olsa bisikletiniz çalınma riski devam ettiği gibi yağmur ve kar şartlarının yıpratıcı etkilerine de açık kalır.

Tüm bunlar göz önünde bulundurularak tasarlanan Alpen Bike Capsule bisikletinizi örtülü durumda tutarken dış mekan etkilerine karşı da koruyor. Ultraviyole ışınlara dayanıklı olarak tasarlanan Alpen bisiklet garajı menteşeli kapı yapısı sayesinde son derece kolay kullanılıyor.

Bisiklet içine yerleştirildikten sonra Alpen Bike bisiklet garajı tuşlu kilit ile kilitleniyor. Bisikleti içindeyken garaj ile birlikte çalınacağını düşünen okuyucularımız için beton veya ahşap zeminlere içeriden sürgü ile sabitlenebildiğini söyleyelim.

Hemen türlü bisikleti barındırabilen Alpen Bike Capsule garaj içerisine gidon genişliği 55 cm’den geniş olan modeller de hafifçe çevrilerek sığabiliyor. Alpen Bike Capsule sugeçirmez bisiklet garajı için ön siparişler üretici firma sitesinden 899 dolara verilebiliyor.

Yorum Ekle: