Aksesuvarlar

Logitech G303 Daedalus Apex oyun mouse’u

Logitech G303 oyun mouseu

Oyun tutkunlarından ve e-Spor oyuncularından gelen yorumları değerlendirerek tasarlanan Logitech G303, Logitech G’nin üstün Delta Zero optik sensör teknolojisi ile doğru tarama özelliği, metal yaylı tuş sistemi, hafif kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor.

Logitech G303 Daedalus Apex mouse
Logitech G303 oyun mouse’u hafif, kompakt ve dayanıklı tasarımı ile en iyi hassasiyeti sağlıyor. Logitech G metal yaylı tuş sistemi, tıklama mesafesini düşürerek, daha iyi yanıt verme ve daha iyi tuş hassasiyeti sunuyor. Sağ ve sol tuşlar, bir oyuncunun iki sene boyunca her gün on saat çalışmasına eşdeğer olan, 20 milyon kere tıklanarak test edilmiş. Optik sensör aynı zamanda ideal kaldırma mesafesine erişmek için ayarlanabiliyor ve bütün oyun platformlarında alınabilecek en yüksek tarama hızı ile her zaman en iyi tarama yanıtı almanızı sağlıyor.

Logitech oyun mouseu

Hassas optik sensörlü Logitech G303 oyun mouse’u
Performans için tasarlanmış olan G303, Logitech’in maksimum tarama doğruluğu için en iyi optik sensör özelliğine sahip. Delta Zero teknolojisi ile inşa edilen bu sensör, daha hızlı reaksiyon, daha tutarlı hedefleme sağlayan ve genelde “mouse ivmesi” olarak bilinen hıza duyarlı hassasiyet varyansını en aza indirirken olağanüstü izleme sunuyor. Saniyede 300 inç tarama hassasiyetine sahip olan Logitech G303 oyun mouse’u 200’den 12.000’e kadar çıkabilen DPI seçeneği ve hassas geçiş ile eşsiz tarama performansı ve cevap verme yeteneği sağlıyor.

Programlanabilir RGB aydınlatma ile farenize dilediğiniz rengi verin
En yüksek görsel çekicilik için, full-color RGB aydınlatma ile mouse padinizi renklendirir ve 16,8 milyon renk seçeneğine sahip. Logitech G303’ünüze “nefes alıp verme” şeklinde yanıp sönen ışıklandırma modeline ayarlayarak hayat verebilirsiniz ya da kullanmadığınız zaman ise ışıklandırmanızı uyku moduna alabilirsiniz.

Logitech G303 Daedalus Apex mouse fiyatı
Logitech G303 Daedalus Apex Performance Edition Gaming Mouse Amerika ve Avrupa’da Mart 2015 itibarıyla 69.99 Euro tavsiye edilen perakende fiyatıyla satışa sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir