Aksesuvarlar

Asus ET2300 Hepsi Bir Arada Bilgisayar

ASUS ET2300 hepsi bir arada bilgisayar serisi

ASUS, tam donanımlı 23 inç çoklu dokunmatik ekrana sahip ET2300 hepsi bir arada masaüstü bilgisayar serisini görücüye çıkardı. Intel i7 masaüstü işlemcileri, canlı ses kalitesini ve kullanıcı ergonomisini şık ve düzgün tasarımında bir araya getiren ET2300 hem dik ekranıyla geleneksel bir masaüstü bilgisayar olarak kullanılmasına hem de ekranın bir dijital kanvas gibi masa yüzeyine paralel durmasına imkan tanıyan çift-menteşeli eşsiz bir tasarıma sahip.

ASUS hepsi bir arada bilgisayar

ASUS ET2300, etkileyici performans için harici NVIDIA  GT630M  ekran kartı veya Intel  HD 2500/4000 grafik işlemciye sahip 3. nesil Intel  Core i7 masaüstü işlemciyle güçlendirilmiş. WiDi, pürüzsüz kablosuz akış sayesinde WiDi-uyumlu HDTV’lerle aile ve dostlarla ses, video ve fotoğrafların keyfini çıkarmayı kolaylaştırıyor. İki Intel Thunderbolt ve dört USB 3.0 portu, ultra-hızlı veri transfer hızı ve esnek genişleme seçenekleri sunuyor; bunun yanı sıra HDMI girişi, oyun konsolları ve Blu-ray oynatıcılar için ET2300’ı bir HD ekrana dönüştürüyor.

ASUS ET2300, Windows 8 uygulamalarının 10-nokta çoklu dokunmatik 23” ekranda kolay ve sezgisel kullanımı için masa yüzeyine paralel katlanmasına imkan tanıyan, yenilikçi çift-menteşe tasarımına sahip. 178 derece geniş görüş açılı IPS ekran, görüntülerin net ve canlı olmasını garantiliyor; ET2300’ı bütün aile üyeleri için ideal, ortak bir eğlence platformuna dönüştürüyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir