Tabletler

3G bağlantılı reedPAD 4 Android tablet

3G bağlantı özellikli Android tablet

reeder’ın yeni ürünü reedPAD4 Türkiye’nin ilk DDR3 hızında hafıza, 1.5 Ghz işlemci ve 3G bağlantısına sahip 7 inç ekranlı tableti olma özelliği taşıyor. SIM kartınızı takarak her yerde 3G ile internete bağlanabileceğiniz bu tablet bilgisayarın FHD teknolojisine sahip ekranı berrak ve gerçekçi bir görüntü sunuyor. 1.5 Ghz işlemcisi ile oldukça hızlı bir cihaz olan reedPAD 4 tablet, Android 4.0 ICS işletim sistemi sayesinde on binlerce uygulamaya ücretsiz erişim imkanı sağlıyor.

reedPAD 4 3G bağlantılı Android tablet

1 GB Ram ve 8 GB dahili belleği ile donanım ve yazılım anlamında gücünü kanıtlayan reedPAD4 Androdi tablet ince ve zarif bir tasarıma sahip. Yalnızca 390 gram ağırlığındaki reedPAD4 Android tablet ile artık kendinizi hayatın akışına bırakabilirsiniz çünkü şimdi iş, sosyal ağlar, aileniz, arkadaşlarınız; kısacası her şey elinizin altında. Ekim ayının 2 .yarısından itibaren teknoloji marketlerde yerini alacak olan 3G bağlantı özellikli reedPAD4 tabetin satış fiyatı ise 349 TL’den başlayacak.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir