Aksesuvarlar

rOtring 800+ hibrit kalem hem kağıda hem dokunmatik ekrana yazıyor

Uçlu kalemi basit bir Çevir / Bas hareketi ile dijital kaleme dönüştüren rOtring 800+ 0.5mm veya 0.7mm kurşun kalınlığıyla tasarımı hem kâğıda, hem de dokunmatik ekrana kolaylıkla uygulama olanağı sunuyor.

rOtring hibrit kalem

rOtring 800+hibrit kalem özellikleri
rOtring 800’ün teknik evrimi olarak tanımlanan 800+, iki ucu bir arada sunan teknolojisi ile tasarımcıların ve sanatçıların hayatını kolaylaştırıyor. Kağıt ve dokunmatik ekranı “çevir / bas” sistemi aracılığıyla bir araya getiren hibrit ürün rOtring 800+ kalem yüksek seviyede tutarlılık, kontrol ve hız gerektiren durumlarda mükemmel kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

rOtring 800+

rOtring 800+ kalem yumuşak ucu sayesinde tüm kapasitif dokunmatik ekranlarla uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor.

rOtring 800+’ın gümüş ve siyah renk seçenekleri çok yakında İstinye Park AVM, Kanyon, Akasya AVM, Akmerkez, Forum İstanbul, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, İzmir Bornova Forum içindeki D&R, Nezih, NT, Panel, Office 1 mağazalarında satışa sunulacak.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir