Tabletler

Acer Iconia W700 Ultra Tablet

Son Intel Ultrabook işlemci teknolojisini barındıran Acer Iconia W700 Ultra Tabletin olağanüstü 11.6 inç IPS Full HD 1920 x 1080 çoklu-dokunmatik LED arka ışıklandırmalı ekranı, fotoğraf, video ve filmlerin tadını en keskin detaylarıyla çıkarmanız için size canlı görseller sağlıyor. Daha da harika bir eğlence deneyimi için Acer Iconia W700 Tablette Dolby Home Theater v4 donanımına yer verilmiş.

Acer Iconia W700 Ultra Tablet

Zengin eğlence deneyiminin üstüne, Acer Iconia W700 hayatınızın en güzel anlarını hızla sosyal ağlarınıza yükleyebileceğiniz, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, 1080p videolar çekmeniz ve arkadaşlarınızla canlı sohbetler yapabilmeniz için ön ve arka yüzde Acer CrystalEye HD web kameralarına sahip. Acer W700 tablet, Micro-HDMI aracılığıyla eğlenceleriniz için kolayca daha büyük bir ekrana bağlanabilirken, yalnızca bir Bluetooth klavye eklenerek kolayca bir masaüstü bilgisayara dönüştürülebiliyor.

Ayrıca, Acer Iconia W700  anında online olabilmeniz ve sosyal ağlarınızı güncellemeniz, e-postalarınızı kontrol etmeniz ve en son haberleri öğrenebilmeniz için Instant On, Always Connect teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde W700 6 sn.de açılır, 1.5 sn.de uyku modundan çıkıyor ve 2.5 sn.de internete bağlanabiliyor. Acer Iconia W700 tablet bilgisayar tüm gün kesintisiz performans sağlamak için 8 saatlik pil ömrüne sahip.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir