Tabletler

Acer Aspire S7 Ultrabook

Acer Aspire S7 Ultrabook’un en çarpıcı tasarım öğelerinden biri dokunmatik ekranı ve zarif beyaz rengi. Ekran dokunması yumuşak, gözlere hitap eden ve yalnızca 11.9 mm inceliğinde fakat süper güçlü, çizilmeye karşı dayanıklı ve silinerek temizlemesi kolay olan parlak beyaz bir Gorilla Glass 2 kapak barındırıyor. Aspire S7 Ultrabook’un 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip Full HD IPS 10 noktadan dokunmatik ekranı kullanıcıların parmak uçlarına dokunmatik kontrol gücü sunuyor.

Acer Aspire S7 Ultrabook

Windows 8 ‘in getirdiği dokunmatik özelliğinin yanı sıra, 13.3 inç ekranlı Aspire S7’deki etkin dokunmatik ekran arkaya doğru 180 derece yatırılabiliyor ve görüntüyü özel sunumlarınız için döndürülebiliyor.

Acer Aspire S7’deki ışığa duyarlı arkadan aydınlatmalı klavye ortamın ışığına bağlı olarak otomatik olarak aydınlatma seviyesini dengeliyor ve kullanıcıya optimum performans sağlıyor. Windows 8 işletim sistemi, i5 işlemci ve 128GB SSD’ye sahip Acer Aspire S7 ultrabook’un tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 1499 $+ KDV.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 22

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir