Projeksiyon Cihazları

LG 4K projektör ile oturma odaları sinemaya dönüşüyor

LG’nin yeni nesil projektör ailesi, kompakt ve kullanışlı tasarımı çarpıcı görüntü kalitesiyle bir araya getiriyor. LG’nin yeni 4K UHD projektörü mükemmel seviyede 4K görüntü kalitesi ve taşınabilir yapısıyla eşsiz bir sinematik deneyim sunarken tüketicilere evlerinin herhangi bir odasını sinemaya dönüştürebilme imkanı da tanıyor.

Günümüzde kaliteli video içerikleri tüketicilere eskiye oranla çok daha fazla ve farklı formatta sunuluyor. Bu içerikleri bir Blu-ray diski kadar kolaylıkla görüntüleyebilen LG’nin 4K UHD projektörü, 2500 lümen seviyesinde 150 inçlik bir ekran oluşturarak sınırları zorluyor ve bu sayede LG projektör ailesinin en parlak üyesi olarak öne çıkıyor.

Kablosuz klavye ve fare desteği
LG 4K UHD projektör sahipleri, 4K içerik konusunda sıkıntı çekmeyecekleri gibi projektörün webOS 3.5 akıllı TV ara yüzünde yer alan popüler online yayın servislerinin sunduğu 4K içeriklerden yararlanabilecekler. Cihaz sahip olduğu teknik özelliklerin yanı sıra sahip olduğu USB, Ethernet ve HDMI yuvalarıyla beraber kablosuz klavye ve fare kullanımına yönelik kablosuz bağlantı seçeneklerini de destekliyor.

Projektörün aynasız, “I” şeklindeki motoru, cihazın taşınabilir boyutu ve benzersiz dikey tasarımını destekleyerek projektörün duvara, tavana ya da zemine monte edildiği durumlarda da mükemmel görüntüler sunmasını sağlıyor.

Taşıma kulpları ve “Otomatik Kordon” özelliği sayesinde kullanıcılar, bulunduğu her ortamın atmosferini değiştiren, LG 4K UHD projektörü duvara monte etmek yerine her odada her şekilde kullanabilmenin keyfini yaşayabiliyorlar.

Bu özelliklere ek olarak, “Ayna Yansıtıcı” projektörün kullanılmadığı durumlarda projektör camını toz ve darbeye bağlı çiziklerden koruyabilmek için lens kapağı olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, iki güçlü ve net 7W hoparlör kullanıcılara harici hoparlörlere veya soundbar’a ihtiyaç duymadan gerçek bir sinematik ses deneyimini sunuyor.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 2

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir