Aksesuvarlar

Akıllı telefonlar için cüzdana sığabilen üçayak

Akıllı telefonunuz ile fotoğraf veya video çekmek istiyorsunuz ancak cihazınızı bir şekilde sabitlemekte zorluk yaşıyorsanız Pocket Tripod cüzdanınıza sığan tasarımı ve esnek kullanım özellikleri ile her türlü ortamda cep telefonunuzu sabitleyerek bu tür çekimleri kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Akıllı telefonlar için üçayak

Pocket Tripod’u benzer ürünlerinden ayıran özelliği son derece ince yapısı ve katlanabilen özel tasarımı sayesinde cüzdanınıza veya cebinize sığabilecek boyutlara inmesi ve böylelikle sürekli yanınızda taşıyabilme kolaylığı sunması.

Önceki modellere kıyasla çok daha fazla cep telefonu modelini ve telefon kılıfı ile kullanımı destekleyen Pocket Tripod portatif üçayak ile cep telefonunuzu her türlü koşulda her açıda sabitleyebiliyorsunuz ve istediğiniz bakış açısından sarsıntısız bir şekilde fotoğraf ve video çekebiliyorsunuz.

Cep telefonları için tripod

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir