Kulaklıklar

Sennheiser spor kulaklıkları

Sennheiser’ın Red Dot 2015 tasarım ödüllü spor kulaklık serisi tere ve ıslanmaya dayanıklılığı, güçlendirilmiş kablosu ve kolay kontrolleri ile her türlü cihaza, koşula ve spora uyum sağlıyor.

Sennheiser spor kulaklıkları

Sennheiser’ın sporseverlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek ürettiği OCX 686 Sports model kulaklık, suya ve tere dayanıklılığı, kullanılan anti bakteriyel malzemesi ve suyla basitçe temizlenmesi ile rahat ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Kulak kepçesinin arkasından geçen ve kulakları rahatsız etmeden oturan çok hafif kanca yapısı ile ne kadar hareketli bir spor yaparsanız yapın düşmeyen kulaklık, aynı zamanda kullanılan materyaller ve kulak içi kanal tasarımı sayesinde dış sesleri tamamen engelliyor.

spor kulaklıkları

Sennheiser OCX 686 spor kulaklığı güçlendirilmiş 1,2 metre uzunluğunda yassı kabloya sahip. Jak ile kablonun açılı birleşimi sayesinde kablo gerilmelerinde kulaklığın ya da kablonun hasar alması önleniyor. Bununla beraber inovatif kulak kanalı girişi ve kablo yönlendirmesi sayesinde ortam gürültüsü engelleniyor. Kablo üzerinde bulunan kontrol düğmeleri ile ses şiddeti ayarlanabilirken, telefon konuşmaları da cevaplanabiliyor.

Spor yaparken müzik dinlemek isteyen ancak bir yandan da çevresinde olup bitenden haberdar olmak isteyen sporseverler için Sennheiser, ense askılı tasarımı ile PMX 686 ve kulak içinde duran MX 686G modellerini sunuyor. Bu modeller, kulak kanalını tamamen kapatmayan tasarımları ile bir yandan müzik dinleyip bir yandan da çevresel seslerin duyulmasına izin veriyorlar. Özellikle bisikletçiler ve şehir içi koşu yapanlar tarafından tercih edilen bu modeller yüksek bas ve net bir ses kalitesi sağlıyor.

Sennheiser spor kulaklığı

Sennheiser spor kulaklık fiyatları
3,5 milimetre jak girişi olan tüm cep telefonları, mobil cihazlar ve müzik çalarlar ile uyumlu olan Sennheiser OCX 686 Sports’un tavsiye edilen Türkiye satış fiyatı 419,99 TL. PMX 686 kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı 419,99 TL olarak belirtilirken, MX 686G 249,99 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor. Aynı özellikleri kulak içi kanca tasarımı ile arayanlar için ise, Sennheiser CX 686G modeli mevcut. Android telefonlarla uyumlu olan CX 686G 249,99 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile meraklıların beğenisine sunuluyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 6

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir