Kulaklıklar

Konsol oyunlarına özel kulaklıklar

Son yıllarda kendi kitlesini oluşturan XBOX ve Playstation konsol oyun cihazlarına Plantronics de yeni kulaklık modelleriyle ayak uydurdu. Tamamen konsol oyunlarına yönelik tasarlanan RIG ailesinin yeni oyuncuları, oyunlardaki üstün ses performansını deneyimlemek isteyenlere çözüm oluyor.

Plantronics’in RIG400HS ve RIG400HX model kukalıkları sadece konsol oyunlarında değil tablet, telefon veya bilgisayarlarda da kolaylıkla kullanılabiliyor.

Konsol oyunları için tasarlanmış özel kulaklıklar
Gerçekçi ses deneyimi için özel olarak üretilen RIG400HS ve RIG400HX kulaklıklar, oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Özellikle son yıllarda kendi kitlesini oluşturan Playstation ve XBOX ONE için tasarlanan kulaklıklar ses kalitesinin yanında konforu da ön planda tutuyor.

RIG serisinin önceki modellerinden izler taşıyan kulaklıklar rahat kullanımı ön planda tutan modüler bir yapıya sahip. Her iki modelde var olan 3,5 jak girişi, kulaklıkları kullanma alanınızı genişletiyor.

Bilgisayar, tablet veya telefonla da kullanılabilen kulaklıklarda yer alan boom mikrofon, çevresel gürültüyü izole ederek net bir ses akışı sağlıyor. Çıkartılabilir mikrofon özelliği RIG400HS ve RIG400HX’in en önemli modüler detaylarından biri.

Plantronics RIG 400HS kulaklığın satış fiyatı KDV dahil 269 TL ve RIG 400HX model kulaklığın fiyatı da KDV dahil 269 TL.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 6

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir