Aksesuvarlar

Quadro Stick PC ile bilgisayarınız cebinizde

Quadro Stick PCTeknoloji dünyasındaki hızlı gelişmenin en belirgin sonuçlarından biri de teknolojik ürünlerin her geçen gün daha da küçülmesi. Bir USB bellekten çok az büyük olan Quadro Stick PC, bir bilgisayardan beklenilen performansı ve işlevlerin tamamını sunuyor. Quadro Stick PC hem Windows 8.1 hem de Android 5.0 işletim sistemini aynı anda üzerinde barındırıyor.

Stick PC

Quadro Stick PC özellikleri
Neredeyse bir çakmak boyutunda olan Quadro Stick PC; 4 çekirdekli işlemci, 2GB DDR3 bellek, 32GB yerleşik hafıza, 128 GB arttırılabilir hafıza, Bluetooth ve Wireless kablosuz bağlantılarının yanında Windows ve Android işletim sistemlerini aynı anda kullanıcıya sunuyor.

Cihaz HDMI Display çıkışı sayesinde dev ekran televizyonlarınıza direk bağlanarak bilgisayar ve iletişim ihtiyaçlarınızı istediğiniz büyüklükte bir ekranda çözmenizi sağlıyor.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir