Aksesuvarlar

Hareketle kontrol edilebilen interaktif resim çerçevesi

Meural Canvas kullanıcının hareketleri ve cep telefonu aracılığıyla kontrol edilebilen interaktif özellikli dijital bir duvar çerçevesi. Temelde büyük bir tablet olan cihaz normal bir resim çerçevesi gibi duvara asılabiliyor.

2 GB RAM belleğe ve Wi-Fi kablosuz bağlantıya sahip olan dijital duvar çerçevesinde 8 GB dahili belleğe yer verilmiş. Yansıma engelleyici yüzeyi sayesinde son derece göze hoş gelen kaliteli bir görüntü sunan interaktif duvar çerçevesi 27 in ç büyüklüğünde ve 1080p ekran çözünürlüğünde.

İnteraktif duvar çerçevesi önünde elinizi hareket ettirerek görüntülenen resmi değiştirebiliyorsunuz. Böylelikle ekran üzerinde parmak izi kalması gibi hoş olmayan durumların da önüne geçilmiş. İnteraktif resim çerçevesi aynı zamanda Meural internet sitesi veya akıllı telefon uygulaması ile de kontrol edilerek resim yükleme ve değiştirme gibi işlemlere imkan veriyor.

Dikey ve yatay olarak yönü değiştirildiğinde görüntülemeyi buna göre ayarlayabilen Meural Canvas interaktif dijital resim çerçevesi görüntü parlaklığını ortam aydınlatması ve ışığına göre otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Dijital resim çerçevesi 75 x 49 x 4 cm boyutlarında. Kullanıcılar aylık 5 USD ya da yıllık 40 USD karşılığında çok sayıda sanat eserlerinden oluşan bir kütüphaneye üye olarak bu seçkin içeriği dijital çerçevelerinde izleyebiliyorlar.

Meural Canvas interaktif dijital çerçevenin satış fiyatı 595 USD.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir