Aksesuvarlar

Logitech G29 PlayStation oyun direksiyonu

PlayStation oyun direksiyonuPlayStation 4 (PS4) ve PlayStation 3 (PS3) lisansına sahip, tamamen deri Logitech G29 Driving Force oyun direksiyonu çift motor gücü destekli şanzımanı, sarmal vites takımı, paslanmaz çelik jant ve valf, fren ve debriyaj pedalları ile  hassas  yarışlar ve uzun süren güvenirlik  için üretilmiş.

PlayStation oyun direksiyonu Logitech G29 Driving Force
Çift  motor güç desteği  ile üretilen Logitech G29 Driving Force arabalardaki gerçek vites değiştirme hissini yaşatıyor. Gerçek yol şartları ve lastik aşınmasıyla çekiş kaybını rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Sarmal şanzımanlar olağanüstü yumuşak, sessiz  ve hassas hareketler yapmanıza yardımcı oluyor.

Logitech G29 oyun direksiyonu ile sürüş deneyimi
Logitech G29 Driving Force, direksiyon şaftında bilye rulmanları ve paslanmaz çelik  otomatik vites değiştirme özelliği ve pedallarıyla kendini gösteriyor. Yüksek kalite el yapımı deri yarış direksiyonu olan Logitech G29 Driving Force, kullanıcılarına daha rahat ve uzun süreli deneyim yaşatıyor. Direksiyona kelepçelerle tutturulmuş cıvatalar ani manevralarda kaymayı ve sallanmayı en aza indiriyor.

Logitech G29 oyun direksiyonuLogitech G29 Driving Force, D-Pad konsolu ve yarı kaydırıcı pedalları sayesinde  yarışa geçişte kusursuz bir kolaylık sağlıyor. LED gösterge ışıkları gözünüzü yoldan ayırmadan maksimum ivmeyi kazanabilmeniz için ne zaman hızlanmanız  gerektiğini  size bildirirken, A 24 nokta seçimi  eksi/artı  tuşlarıyla  ince ayar yapma olanağı sağlıyor.

Özel debriyajlı PS4 oyun direksiyonu
Logitech G29 Driving Force’un  bağımsız ayak pedalı adeta gerçek bir arabanın içindeymiş gibi rahatlıkla fren yapmanızı, hızlanmanızı ve vites değiştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, sürüş için daha gerçek bir pozisyon almanıza yardımcı oluyor. Doğrusal olmayan  pedal kopyası, basınç performansı ve hassas fren sistemi gerçek fren hissi veriyor. Özel debriyajı ise G29  yeteneklerini test etmek isteyen oyun tutkunları için sürükleyici bir deneyim fırsatı sunuyor.

Logitech G29 direksiyon fiyatı
Temmuz ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak olan Logitech G29 Driving Force’un tavsiye edilen satış fiyatı 399 Euro (KDV dahil).

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 95

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir