Dizüstü Bilgisayarlar

Acer V3 beyaz dizüstü bilgisayar

Acer V3 dizüstü bilgisayarAcer’ın bugünün dijital ihtiyaçları için optimize edilmiş performansa, eğlence ve iletişim araçlarına sahip 13,3 inç dizüstü bilgisayarı Acer V3 beyaz rengi ve şık ince tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sadece 1,5 kg ağırlığında olan ve çantanıza bile kolayca sığabilen Acer V3-317 dizüstü bilgisayar 1,70GHz işlemci hızına, 500GB sabit diske ve 4GB belleğe sahip. Windows 8.1 yazılımıyla gelen, Intel i5 işlemcili ve 8GB SSD’ye sahip olan Acer V3-317 eş zamanlı birçok uygulamayı kullanmak, müzik dinlemek, internetten video, film izlemek ve oyun oynamak gibi çoklu görevler için ihtiyacınız olan performansı garanti ediyor.

7,5 saate varan pil ömrü, comfyView teknolojisine sahip HD geniş ekranı ve ekran arkasındaki LED aydınlatmasıyla uzun saatler boyunca rahatça kullanabileceğiniz Acer V3 dizüstü bilgisayarda ergonomik Acer yumuşak klavye ve çoklu hareket özelliğine sahip touchpad kullanılmış. Acer V3 beyaz dizüstü bilgisayar fiyatı 1499 TL.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 19

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir