Cep Telefonları

Avea inTouch 4 Hareketle Kontrol Teknolojisi

Telefonseverler Avea inTouch 4 akıllı telefonun Hareketle Kontrol Teknolojisi ile cihaza dokunmaya gerek kalmadan birçok fonksiyonu el hareketlerine bağlı olarak gerçekleştirebiliyor.

inTouch 4

Avea inTouch 4 akıllı telefon 3 farklı konsept olan “Tarz, Teknoloji ve Eğlence” üzerinde geliştirilerek tasarlanmış. 5 inç HD IPS çözünürlüğünde büyük ekrana ve Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olan Avea inTouch 4’ün “Teknolojiyi Yakalamak” isteyenler için Hareketle Kontrol gibi farklılaşan teknolojiler ile donatılmış.

Avea inTouch 4 Hareketle Kontrol Teknolojisi
Avea inTouch 4 akıllı telefon Hareketle Kontrol Teknolojisi sayesinde kullanıcısına deklanşöre ya da ekrana dokunmadan, sadece el hareketiyle ‘selfie’ çekme, fotoğraf görüntüleme ve internette dolaşma olanağı sağlıyor.

inTouch 4 kamera özellikleri
Hareketle Kontrol Teknolojisi’nin Türkiye’de operatör markalı telefonlarda bir ilk olmasıyla öne çıkan Avea’nın yeni modeli inTouch 4 akıllı telefon sahip olduğu teknolojik özelliklerin yanı sıra; autofocus, HDR, panoramik çekim, gülümseme tanıma ve fotoğraflara farklı efekt uygulama özellikleri olan gelişmiş 13 megapiksel arka kameraya sahip.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 9

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir