Telefon Uygulamaları

Samsung Sspor uygulaması

Samsung Türkiye için özel olarak geliştirilen Sspor uygulamasıyla, Türkiye’den ve dünyadan en önemli spor haberleri, üç büyüklerin Ziraat Türkiye Kupası maçlarında atılan goller, Aspor’un desteği ile tek dokunuşla anında akıllı telefonunuza ve tabletinize geliyor.

Samsung Sspor

Samsung Sspor ile tüm spor videoları
Samsung Sspor uygulaması ile kullanıcılarına Türkiye’nin spor alanındaki en geniş video haber servisini sunuyor. Uygulama, üç büyüklerin gol videolarını, top ağları bulduğu anda akıllı telefon ve tabletlere gönderiyor.

Samsung Gear ile goller anında cep telefonunda
Ayrıca, dünyada bir ilk olarak, Samsung Gear serisi saatlere de gönderilen bildirim ile kullanıcılar, akıllı saatlerine gelen mesajı tıklayarak, golü anında mobil cihazlarından izleyebiliyor.

Samsung Sspor uygulaması
Sspor kullanıcıları, Spor Toto Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Milli Takım maçları, motor sporları, basketbol, voleybol ve tenis özel programlarını içeren farklı kategorilerdeki video haber içeriklerini 6 ay boyunca ücretsiz olarak izleyebilme imkânı bulacak.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 20

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir