Tasarım Ürünler

Carl Zeiss VR One sanal başlık satışa sunuldu

 

Carl Zeiss VR One başlık

Carl Zeiss birkaç ay kadar önce duyurusunu yaptığı VR One sanal başlığının satışını başlıyor.

Carl Zeiss VR One sanal başlık Oculus Rift ile karşılaştırıldığında Samsung’un Gear VR başlığı ile daha çok benzerlikler içeriyor. Oculus Rift modelinin kendi ekranı bulunurken Carl Zeiss VR One sanal başlık akıllı telefon ekranı üzerinden çalışıyor.

Samsung’un Gear VR sanal başlığı ise sadece Galaxy Note 4 ile çalışıyor. Fakat Carl Zeiss VR One sanal başlıkta böyle bir sınırlama yok. Çeşitli akıllı cep telefonu modelleri ile birlikte çalışabilen Carls Zeiss sanal başlık Samsung Galaxy S5 ve iPhone 6 akıllı telefonlarla birlikte kullanılabiliyor.

VR One sanal başlığa sahip olmak isteyen teknoloji meraklıları bugünden itibaren cihaz için siparişlerini verebiliyorlar. Carl Zeiss VR One satış fiyatı 99 USD. Carl Zeiss sanal başlık siparişlerini 8 Aralık Pazartesi gününden itibaren göndermeye başlayacak.

2003 - 2016 yılları arasında LetsGoDigital Türkiye ve LetsGoMobile Türkiye internet sitelerinin Türkiye Genel Editörlüğünü yaptı. Bu süreç içerisinde 12 binin üzerinde haber metni ve 400'e yakın ürün inceleme dosyası çevirisi gerçekleştirdi.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

1 of 23

Yorum yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir